Wybierz kategorię

Zwroty towarów

1. Klientowi przysługuje prawo anulowania zamówienia oraz możliwość zwrotu zakupionego towaru.
Zwrotu można dokonać w terminie do 14 dni od daty otrzymania przedmiotu ,zamówienia, bez podania przyczyny. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu bez widocznych śladów używania.
Zwrot zamówionego towaru, następuje na koszt Klienta.

UWAGA!!!
Towar zamawiany na indywidualne życzenie klienta nie podlega zwrotowi lub wymianie.
Sklep zobowiązuje się zwrócić Klientowi należność za zwracany towar w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie kopii dokumentu potwierdzającego termin wydania towaru. Zwracana suma będzie pomniejszona o rzeczywiste koszty wysyłki towaru.

Jak zwrócić towar?
- Wyślij e-mail ( reklamacje@kajahurt.pl  - kliknij w adres e-mail i napisz do nas ) z informacją z jakiego adresu odebrać paczkę, koniecznie pełne dane wraz z nr telefonu.
- Wysyłamy informację o odbiorze paczki i kurier będzie po nią na następny dzień roboczy.
- Zapakuj towar w oryginalne opakowanie tak, aby się nie uszkodził. Na wierzchu opakowania przyklej w białej kopercie z napisem zwrot kopertę, a w niej druk zwrotu i paragon lub fakturę. Jeżeli zakupiliście państwo jeden produkt, musi być oryginalny paragon, jeżeli więcej - kopia paragonu.
- Towar trafia do naszego magazynu i do 14 dni robimy zwrot po sprawdzeniu, czy towar jest nie uszkodzony.


W przypadku gdy do zwracanej przesyłki nie zostaną dołączone informacje, o które prosimy - zwrot nie będzie rozpatrzony.