Wybierz kategorię

Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia
Każdy z produktów, znajdujący się w naszej ofercie, posiada przybliżony termin wysyłki, który liczony jest od momentu potwierdzenia przez nasz system sprzedaży przyjęcia zamówienia. Termin realizacji jest podany w dniach roboczych, nie obejmuje świąt i dni wolnych od pracy.

Przy płatności przelewem termin wysyłki zamówionego towaru liczony jest od dnia zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. W przypadku produktów przy których widnieje informacja, iż są na specjalne zamówienie, przybliżony termin realizacji będzie ustalany indywidualnie z klientem.

Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę kurierską. Czas doręczenia w przypadku przesyłek kurierskich wynosi do ok. 48h ( termin liczony od dnia wysyłki informacji o zrealizowaniu zamówienia).

Przesyłki pocztowe realizowane są przez POCZTĘ POLSKĄ. Czas doręczenia w przypadku przesyłek pocztowych wynosi od 1 do 14 dni roboczych w zalezności od wybranej opcji dostarczenia( termin liczony od dnia wysyłki informacji o zrealizowaniu zamówienia).

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy przy ul Witkiewicza 9A w Gliwicach, po wcześniejszym mailowy potwierdzeniu przygotowania zamowienia do odbioru w naszym sklepie( termin liczony od dnia wysyłki informacji o zrealizowaniu zamówienia na maila klienta chcącego dokonać odbioru osobistego).